Експерти «Академії Фітнесу – Україна» на Rimini Wellness 2019. Враження, висновки, роздуми

30 травня – 2 червня експерти «Академії Фитнеса – Україна» відвідали знаковий захід у світі фітнесу Rimini Wellness 2019, яка відбулася в Італії. На виставку вирушили інструктори групових програм Ольга Смелкова, Олександр Смирнов і Христина Глушкова.

Ось що розповіла про Rimini Wellness 2019 Ольга Смелкова – викладач і методист «Академії Фитнеса – Україна», фахівець з підготовки інструкторів групових програм, міжнародний презентер фітнес-конвенцій, інструктор групових програм і персональний тренер тренажерного залу:

«Це одне з наймасштабніших заходів в сфері фітнесу. Фітнес конвенція, де:

зібрані всі світові новинки в фітнесі, реабілітації, тренажерного залу, аква фітнесу;
проводять змагання з бойових видів спорту та змагання з бодібілдингу, конкурси презентерів з різних країн;
можна вивчити в теорії і на практиці різні техніки масажів і SPA;
відкриті великі павільйони з дегустацією спортивного харчування, одягу і обладнання.
Я відвідую конвенцію не вперше. І кожен раз в захваті від того, що відбувається! Це мій заряд на весь майбутній рік. Тут представлено дійсно багато нових цікавих напрямків! У кожного з учасників є можливість протестувати нове обладнання або унікальний клас!

Що стосується організації, тут все продумано. Для кожного напряму створена своя зона з неповторною атмосферою, величезними сценами, яскравими світловими прожекторами, потужною музикою і хорошим звучанням. І, звичайно, вражає професіоналізм і подача презентерів зі сцени. Завжди цікаво спостерігати за їхньою майстерністю і тим, як вони працюють з такою різною аудиторією. Цікаво вивчати нові методи подачі і відчути цю потужну енергетику! »

Александр Смирнов – инструктор групповых программ, специалист по функциональному тренингу и другим спортивным направлениям, презентер конвенций – отметил:

«Rimini Wellness – мега выставка, которую посетили около десяти тысяч человек за 4 дня. Думаю, у всех была одна цель – увидеть, попробовать что-то новое и встретить единомышленников из разных континентов нашей планеты!

Мы поехали в двухнедельный самостоятельный тур по Италии. Фитнес –  часть нашей жизни и пропустить такое событие мы не могли. Каждый из нас обновил мышление и привёз что-то новое для нашего населения и культуры.

Оборудование плюс эмоциональная подача создали классную атмосферу. Например, в одной из студий йоги стены обклеены в стиле лесной рощи, на потолке растянут экран, а проектор выдает на поверхность изображение неба. Пол тоже «плыл», словно река… Музыка и запах дополняли все это.

Сайкл був до того ж підходу. Багато студій надають навушники для повного занурення у відчуття. Головні сцени функціонального та інших тренінгів були теж на висоті. Там були величезні екрани з розкладом наступних класів. Перерва між класами становив 10 хв. За цей час встигали продемонструвати шоу-програми спортивного спрямування: акробатика або театрально-силові філософські постановки.

Зазвичай я відвідую конвенції тільки в Україні і в Італії поїхав вперше. Можу порівняти і сказати, що наші заходи теж хороші і теж надихають. Чи можна повторити тут те, що ми побачили в Італії? Повторити масштаб складно, але можливо! »

Найближчий тренінг

26 Травня Одеса

Функціональний тренінг з підвісними петлями: TRX, CoreViper, модуль ІІ (ОНЛАЙН/ОФЛАЙН)

Детальніше
26 Травня Online

Функціональний тренінг з підвісними петлями: TRX, CoreViper, модуль ІІ (ОНЛАЙН/ОФЛАЙН)

Детальніше

Завантажте файл "Рекомендації щодо побудови тренування від експертів Академії Фітнесу"