Про нас

Ганна Машовець, засновник і керівник «Академія Фітнесу — Україна»: 

«Все почалося з ідеї — навчити нове покоління тому, що знали ми самі. Йшов 1999 рік. Ентузіазм і віра у світле майбутнє української фітнес-індустрії надихнули нас відкрити перший курс. Так ми створили співтовариство наставників для інструкторів-початківців».

Наша історія

«Академія Фітнесу — Україна» стала першим в Україні освітнім центром для тренерів з фітнесу і менеджерів спортіндустрії.

З тих пір багато води витікло. І ми не стояли на місці. Зараз в «Академії Фітнесу — Україна»:

  • філіали у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Запоріжжі, Дніпрі та Маріуполі;
  • 12 навчальних програм;
  • заняття ведуть досвідчені викладачі-практики: «зірки» фітнес-індустрії, майстри спорту і бізнес-тренери;
  • з літа 2013 року нами видано 11 253 сертифікати, з нуля відкрито понад 30 проектів і ще більше ніж 40 ми консультували після відкриття;
  • ми провели 10 фітнес-конвенцій, в рамках яких пройшло більше ніж 1000 навчальних воркшопів.

Наша місія

Своєю глобальною метою ми ставимо оздоровлення нації та залучення українців до спорту. Адже чим кращі наші інструктори, тим більше у них клієнтів, а значить, більше людей ведуть здоровий спосіб життя.

Чому вам краще навчатися у нас?

Борис Михайленко, старший методист «Академії Фітнесу — Україна»: «Наше головне правило: завжди доводь справу до кінця. Тому ми не тільки навчаємо фітнес-інструкторів, але й допомагаємо їм працевлаштуватися».

«Академія Фітнесу — Україна» має авторитет у фітнес-індустрії, тому спортклуби часто звертаються до нас із запитом знайти гарних тренерів. Ми не гарантуємо працевлаштування абсолютно всіх, але найкращих рекомендуємо роботодавцям. Це створює додатковий стимул для учнів.

Наші випускники успішно працюють у фітнес-клубах по всій Україні та за кордоном, їхні знання високо оцінюють роботодавці та клієнти. Деякі з них стали першокласними персональними тренерами або відкрили свої фітнес-клуби.

Плани на майбутнє

Ми не зупиняємося на досягнутому: розроблюємо нові програми, розширюємо викладацький склад і запрошуємо іноземних презентерів. «Академія Фітнесу — Україна» розвиває фітнес-ринок України, впроваджує такі проекти як наймасштабніша фітнес-конвенція ProFit Convention, «Школа презентерів», «Конкурс презентерів».

У березні 2019 року фітнес-конвенцію ProFit Convention відвідало близько 2000 осіб! Інтерес до теми не згасає, тому ми плануємо й надалі організовувати цей захід, запрошувати українських і міжнародних спікерів.

Найближчий тренінг

09 - 10 Серпня Запоріжжя

Функціональний тренінг з підвісними петлями: TRX, CoreViper, рівень 1 (ОНЛАЙН)

Детальніше
09 - 10 Серпня Львів

Функціональний тренінг з підвісними петлями: TRX, CoreViper, рівень 1 (ОНЛАЙН)

Детальніше