Суть і переваги методики TRX

ТРХ, петлі, функціональний тренінг – вже добре відомі поняття для представників фітнес-сфери України, але все ще викликають багато питань. Відповідає на найпопулярніші Анастасія Кайсина – викладач і методист тренінгового центру «Академія фітнесу – Україна», сертифікований фахівець в області TRX STC, TRX GSTC, TRX FORCE, TRX SPORT MEDICINE, TRX FTC і інших напрямках.

Що повинен знати тренер TRX? Яке навчання пройти?

Тренер, який вирішив використовувати тренувальні петлі, повинен володіти базовими знаннями анатомії і фізіології, біомеханіки, бажано мати сертифікацію за напрямками силових видів фітнесу або тренажерного залу. Є багато видів навчання, від персонального тренінгу до групового, реабілітаційний курс та інше. Кожен тренер вибирає для себе оптимальний вид навчання. І, звичайно ж, відвідує семінари для постійного професійного зростання в майбутньому.

Яких результатів дозволяє досягти ТРХ?

Основні цілі функціонального тренінгу:

підвищення рівня фізичної підготовки;
підвищення ефективності вправ;
підвищення результатів у спорті і завданнях повсякденному житті.
Силові тренування в стабільних положеннях тіла сприяють розвитку конкретної групи м’язів, але не можуть достатньою чином розвивати нейром’язову координацію, необхідну для зростання оптимальних силових показників і спортивних досягнень.

Вправи ТРХ дозволяють виконувати руху в трьох площинах, що неможливо при використанні інших тренажерів. Можна тренувати силу і стабільність на всьому діапазоні виконання вправи, в тому числі і в його крайніх відрізках, на яких часто трапляються травми. Трохи змістивши положення тіла, можна зосередити роботу на конкретній зоні тіла людини, а також обійти індивідуальні фізичні обмеження. Можна міняти рівень складності і переходити від вправи до вправи за конкретний період часу. Такий режим дозволить підвищити м’язову витривалість і поліпшити функціональний стан серцево-судинної системи.

У ТРХ використовуються комплексні многосуставние і односуглобні вправи. Зокрема, ізольовані вправи – це більш локалізовані, односуглобні руху, націлені на опрацювання конкретної групи м’язів. Вони найчастіше виконуються в одній площині руху. Можуть бути ефективними для розвитку мускулатури, але це, як правило, прості рухи, при яких розвиток нервово-м’язових зв’язків незначно.

Комплексні вправи включають всі тіло. І многосуставние, і часто багатоплощинні руху, в основі яких лежать координовані дії декількох суглобів і груп м’язів. Даний тип тренувань значно покращує координаційні здібності нервової системи, створює міцні моторні зв’язку, покращує стабілізацію і дає функціональний ріст м’язової маси.

Кому стоит выбрать эту методику?

Использование ТРХ показано абсолютно всем категориям клиентов, включая все возрастные группы и людей с наличием определенных противопоказаний по состоянию здоровья. Ключевым фактором является профессионализм и навыки тренера.

картинки: ТРХ «Академия Фитнеса – Украина», методика ТРХ «Академия Фитнеса – Украина», тренер ТРХ «Академия Фитнеса – Украина»

Найближчий тренінг

25 - 26 Травня Київ

«Дитячий фітнес» (7-11 років)

Детальніше
25 - 26 Травня Київ

Функціональний тренінг з підвісними петлями: TRX, CoreViper, модуль І / модуль ІІ (ОНЛАЙН/ОФЛАЙН)

Детальніше

Завантажте файл "Рекомендації щодо побудови тренування від експертів Академії Фітнесу"