Розклад тренінгів

За запитом

Львів

Михайленко Борис

Керівник тренінгового центру «Академія фітнесу - Україна».

Ефективний фітнес директор. Менеджер підрозділу (тренажерний зал, групові програми) (ОНЛАЙН)

В програмі: Фітнес як бізнес в сфері послуг Основи стратегічного менеджменту Організаційна структура фітнес клубу і бізнес процеси – ефективна організаційна структура – організація роботи...

Детальніше

Менеджер категорії «експерт» – ефективне управління фітнес-клубом

managers

Кожному фітнес-центру необхідний відповідальна людина, що володіє управлінськими навичками і організаторськими здібностями. Це менеджер клубу – сполучна ланка між клієнтами та інструкторами. Він знає все про Wellness-індустрії, консультує відвідувачів, контролює роботу команди і несе відповідальність за результат.

Як стати менеджером фітнес-клубу

Висококласний адміністратор (Менеджер) клубу розбирається у всіх тонкощах програм тренувань, персональних і групових методик роботи з клієнтами. Пройшовши навчання « Менеджер фітнес-клубу » в «Академії Фитнеса – Україна», Ви отримаєте теоретичну базу і опануєте комплексом необхідних навичок. Зокрема, Ви зможете самостійно:

виявляти потреби клієнтів і підбирати послуги, відповідно до критеріїв їх вибору; організовувати ефектні презентації товарів і послуг; консультувати клієнтів з потрібних питань; проводити успішні телефонні переговори; здійснювати активні і пасивні продажі; вести базу клієнтів правильно (в тому числі працювати з відгуками); керувати колективом. Освойте наш курс «менеджер фітнес-клубу», і перед Вами відкриються привабливі перспективи в активно розвивається сфері Wellness-індустрії.

Що повинен знати менеджер фітнес-клубу

Навчання складається з декількох тематичних семінарів. Після проходження кожного з них, Ви отримуєте відповідний сертифікат «Академії Фитнеса – Україна». Тривалість кожного курсу залежить від обраного напрямку.

У програму семінарів входять:

 • техніки продажів послуг фітнес-клубу;
 • особливості роботи з клієнтами; основні помилки – як їх не допускати; стратегія SPIN-продажу;
 • телефонний етикет;
 • адміністративні обов’язки менеджера фітнес-клубу.

Кожен студент «Академії Фитнеса – Україна» може продовжити навчання за напрямом « Менеджер фітнес-клубу » на інших базових курсах, і стати дипломованим фахівцем з фітнесу.

Курси менеджер фітнес-клубу: 3 беззаперечних переваги

 1. Сертифікат про проходження курсів – офіційний документ на фірмовому бланку з мокрою печаткою. Ви зможете надати своєму майбутньому роботодавцеві не тільки стандартні документи про освіту, а й доказ Вашої вузької спеціалізації і необхідних навичок роботи.
 2. Викладачі міжнародного рівня . Заняття ведуть тренери з більш ніж 10-річним досвідом у цій сфері. Вони постійно відвідують форуми і конвенції, спілкуються із зарубіжними колегами, обізнані про новітні методики і тренди в світі фітнесу.
 3. Економія часу . Менш ніж за тиждень Ви освоїте обов’язки менеджера, вивчіть основні напрямки діяльності. Ви зможете надавати кваліфіковану допомогу клієнтам і колегам.

Структура навчання менеджерів

manager-kurs

Для отримання комплексу теоретичних знань і практичних навичок ми підготували велику програму обучени я, що складається з наступних семінарів :

 • Продажі фітнес послуг. Рівень Pro .
 • Адміністратор фітнес-клубу .
 • Якісний сервіс в фітнес-індустрії.
 • Менеджер фітнес-підрозділів .

Телефонуйте або надсилайте заявку на навчання онлайн. Нові групи формуються постійно. Розклад занять уточнюйте у консультантів Академії або в цьому розділі сайту.

Отримати безкоштовну консультацію по нашим програмам навчання, залиште свій номер ми передзвонимо